עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
מיומנה של חיילת מתוסכלת. כמו כולם, אבל קצת אחרת.
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
בלוג  (2)
עירום  (2)
צבא  (2)
רשעון  (2)
אהבה  (1)
זוגיות  (1)
מגורים  (1)
סקס  (1)
ארכיון

לגור איתו

12/08/2017 21:18
יערה
אהבה, מגורים, זוגיות, סקס
"בואי נעבור לגור יחד".
נתקעה לי כל המשחת שיניים בגרון, ובמשך דקה ארוכה כל מה שהצלחתי לעשות היה להשתעל ולדמוע מחריפות המנטה. וטוב שכך. 
הבטתי בו בהלם, לא מבינה מאיפה זה הגיע. טוב, ידוע שהוא במקום אחר, ושהוא רציני לגביי, וכל הבלהבלהבלה הזה, אבל יש לי אצלך מברשת שיניים וטמפונים- מה אתה צריך שנגור ביחד? אני בקושי בת 20 והמספר שלי בבנק אמנם גדול, אבל יש לידו את סימן המינוס.

חברות שלי שואלות אם אני בכלל אוהבת אותו.
זאת אומרת, ברור שכן, אבל אוהבת זו מילה גדולה שבנות נורא אוהבות להגיד ונורא נורא נורא אוהבות לשמוע. ואני לא ממש בת, לפעמים. כן, אני אוהבת אותו, אבל למה אני צריכה להגיד את זה בכל שנייה נתונה? זה מסוג הדברים שאני לוחשת לו כשאני חצי ישנה. או כשחוגגים איזה יום שנה. אני לא אקרא לו בעלי, גם אם הוא ישים עליי טבעת (ושלא יעז), לא אשים לבבות ליד השם שלו בטלפון ואתחרפן מאושר כל פעם שמישהו ישאל אותי משהו עליו.
ואני בהחלט לא אעבור לגור איתו סתם כי הוא אוהב את הרעיון של לצחצח איתי שיניים בעירום כל בוקר של יום ראשון לפני שאני עולה על מדים ועפה לבסיס.

אבל זה לא אומר שאני פחות אוהבת אותו, זה פשוט העניין הפעוט הזה שאני בחורה עם סוג של ראש על הכתפיים. אני חולה בראש, אבל לפחות יש לי אחד. 
אני כן אוהבת אותו. בטח שכן. טוב, אין הגדרה לאהבה, אבל אני יודעת שאף פעם הלב שלי לא פיזית התחמם לי בגוף כמו שהוא מתחמם כשאני רואה אותו. או כשהוא מעיר אותי ב3 בבוקר בטלפון סתם כי הוא ממש התגעגע והמיטה ריקה לו מדי. וכיף לי איתו. נורא. לא שאנחנו עושים דברים נורא כיפיים כאלה כמו כל הזוגות שנמצאים בבתי מלון וצימרים ומסעדות פאר ושייט רומנטי וכדור פורח וכל דבר העיקר לא אשכרה להיות לבד רק שניכם זה עם זו בלי אף אטרקציה. כן, כי זו ממש אהבה. 
אנחנו סתם יושבים בדירה שלו או בחדר שלי, תוקעים איזה טייקאווי דוחה וזול שהתעצלנו לחמם במיקרו למרות שהגיע קר, מדברים על כל כך הרבה שטויות אבל גם קצת דברים רציניים, עושים אהבה שעדיין מדהימה אותי כמו בפעם הראשונה בכמה שהיא טובה כשזה איתו. 

אני אוהבת אותו. 
ואני רואה איתו עתיד, מתישהו. לא יודעת איזה, אבל משהו. בא לי שזה יהיה איתו, כל הדברים הקיטשיים שכל החברות שלי מדברות עליהם. וכוסעמק, כולן מתארסות ואני מפרפרת מפחד כשהוא רק מעלה את האופציה שנגור יחד. באמת, ממתי גיל 20 זה גיל לגיטימי להסתובב עם טבעת ובטן היריונית? מה זה הלחץ הזה? עד כדי כך בא לכן לא לעשות צבא?
אני לא כזאת. הוא צריך להבין. אני אוהבת אותו עד כאב, עד טירוף, עד הסוף. לא יודעת איזה סוף, אבל עד לשם.

"אתה יודע שאין לי כסף".
"טוב, בקטנה" הוא חייך והדביק נשיקה על גבי החשוף, "אני אחכה עוד איזה שנה".

בא לי לאהוב אותו לתמיד לפעמים. זה כנראה רעיון רע, אבל אין לי שום רצון להיות אי פעם בתוך זרועות אחרות במיטה אחרת עם פלונטר רגליים של מישהו אחר.
זה הגיוני? לא ממש.
סעמק עם אהבה. 
IM ALנאיהedya
IM AL
13/08/2017 01:16
פשוט כף לקרוא אותך, את הלבטים שלך, את המבט החד והישיר שלך.
נאיה
13/08/2017 04:37
משעשע וגם ריגש אותי
אהבה זה כ"כ לא מובן מאליו...
נטלי
14/08/2017 14:12
מה זה החפזון הדבילי הזה להתארס??
עזבי
אל תקשיבי לאף אחד/אחת
תחיי את החיים שלך.
טייקאווי, שיחות דביליות וסקס - זה החיים האמיתיים.
לא מסמך רשמי שמעיד שאתם ביחד.
זה בולשיט.
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: