עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
מיומנה של חיילת מתוסכלת. כמו כולם, אבל קצת אחרת.
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
בלוג  (2)
עירום  (2)
צבא  (2)
רשעון  (2)
אהבה  (1)
זוגיות  (1)
מגורים  (1)
סקס  (1)
ארכיון

החברה הטובה

06/10/2017 13:23
יערה
אני אהיה החברה הטובה שלך, הכי טובה שהייתה לך בחיים. 
אני אלך איתך מכות ואבעט לך בביצים עד שתבכה כמו ילדה ואתה תתפוס אותי ופשוט תזרוק אותי הצידה כי אתה יכול. ואז שנינו נצחק כמו אהבלים שעה וכולם יסתכלו עלינו ויחשבו שאין טיפשים מאיתנו.

אני אהיה בפתח הבית שלך עם שישיית בירה וסרט טוב כשתהיה בדאון אפילו לפני שתגיד לי משהו, כי אני אדע לפי הקול שלך שמשהו לא בסדר. אני לא אתכרבל איתך, אני אשב על ספה נפרדת ואשתה בשקט את הבירה שלי ואסתכל איך החיוך חוזר לך לאט לפנים כי אתה אוהב סרטי אקשן (למרות שזה הכי משעמם ומפגר ואני לא מבינה אותך), ויהיה לי טוב לראות את העצב מתפוגג, אפילו אם זה רק לשעתיים של סרט ובירה. 

אני אשמע על כל בחורה שכבשה לך את הלב ואתה תאיים במכות על כל טמבל שינסה להזרים אותי בדייט ראשון. אני אגלגל את העיניים כשנשב בחוף והמבט שלך יתקבע על המחשוף של ההיא עם הביקיני הברזילאי הקטנטן, ואסכים איתך ש"כן אם הייתי אתה לגמרי הייתי הולכת על זה'. אני אהיה האח שלך, אחת מהחבר'ה. אני אהיה מה שאתה צריך שאהיה.

אני אתנחם בחיבוק שלך ולא אתבייש לבכות מולך כשאישבר. אני אדע שיש לי אצלך מקום ואתה תדע שאתה הסלע שלי, אתה תראה בי את האחות הקטנה שלך ברגעים כאלה של עצב, שבהם נהיה אנחנו נגד כל העולם. אתה תרצה להרוג את מי שפגע בי, תכאב את כאבי כאילו היה הכאב הפרטי שלך. אתה תהיה לי בית.

אני אקח אותך לתקוע המבורגר ב4 בבוקר כשתהיה לנו דודא ואשב איתך בבר לראות משחק כדורגל. אני אגלה לחדשה שלך איך לעשות אותך מאושר, כי אני החברה הטובה ומי אם לא אני יודעת איך להאיר את הפנים הכל כך מוכרות שלך בחיוך המדבק שלך. אני אסחוף אותך להיכרות הכי עמוקה שהייתה לך בחיים, ואתה תרגיש כאילו תמיד היינו ככה, אנחנו, החברים הכי טובים.

אני אהיה החברה הטובה שלך. 
לא פחות, אבל גם לא יותר.
אני לא אגלה לך שאני רוצה שבמקום להיזרק לרצפה אתה תזרוק אותי למיטה ותעשה לי את מה ששמעתי אותך עושה לכל כך הרבה אחרות. אני לא אספר לך שאני מתה להתכרבל איתך מול הסרטים שלך כשאתה עצוב, וגם סתם ככה כשיורד גשם בחוץ. 
אני אבלע את הקנאה כשתעשה עיניים לבחורה בים, כי אני ממש לידך וגם לי יש ביקיני ועליי אתה בכלל לא מסתכל. אפילו לא מנסה.
אני לא אעז להגיד לך בחיים שכשאני נשברת איתך זה ברוב המקרים כי אתה לא שלי כמו שאני רוצה שתהיה. כי בחיים לא תהיה שלי ככה. שהבחור שמרסק לי את הלב ואתה רוצה לרסק לו את הפרצוף זה אתה. זה תמיד היית אתה.
אני לא אסחוף אותך לאהבה. אתה לא תאהב אותי בחיים בדרך שאני אוהבת אותך.

אבל אל תדאג.
תמיד תהיה לך את החברה הטובה.
IM ALedya
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: